VO-congres: Ruimte voor leiderschap

28sep10:0016:30VO-congres: Ruimte voor leiderschapRuimte voor leiderschap

Details over het evenement

Afsluiting met Jitske Kramer en Dolf Jansen

10 jaar VO-academie

Deze editie staan we ook stil bij het 10-jarig bestaan van de VO-academie die velen van ons verder heeft gebracht in hun professionele en individuele ontwikkeling.

Wetenschappers Piety Runhaar, Jeske van Beurden, Peter Sleegers, Annemarie Neeleman, Peter Leisink, Eva Knies en Joop Schippers behandelen ieder een aspect van het uitgebreide monitoringsonderzoek Strategisch personeelsbeleid dat dit voorjaar is uitgevoerd door het programma Voortgezet Leren.

We sluiten af met cultureel antropoloog Jitske Kramer en cabaretier Dolf Jansen. Zij dagen elkaar uit anders te kijken naar macht, naar verschillen en overeenkomsten. Wat wordt er van leiders verwacht? Zijn mannen echt zo anders dan vrouwen? Hoe zorgen we voor minder conflicten en meer begrip. Met antropologische lessen van Jitske. En de stand van het onderwijs door Dolfs ogen.

Gedurende de congresdag zijn er twee rondes met diverse workshops, over bijvoorbeeld toetsdruk en hoe je ruimte in het team creëert door studenten in te zetten.

Lees verder

TIjd

(Donderdag) 10:00 - 16:30

Locatie

Beatrix Theater